Jednotka Gao-Rael

SymbolZápis z Vaarsova bitevního proslovu: V Trojzubci Tohaa jsou ty jednotky, které přímo pracují s Vojenským velitelstvím speciálních operací, označovány nulou. Druhé číslo, oddělené pomlčkou, udává speciální účel jednotky.

Jednotka Gao-Rael, 0-5, je označena číslem 5, Rael, symbolizujícím Lovce, znak spojený s fyzickou dokonalostí: silou, rychlostí a ostrostí smyslů.

Profil: Civilizace Tohaa by nebyla schopna odolat nezastavitelnému tlaku Kombinované armády, kdyby její vlastní armáda, Trojzubec Tohaa, nevěděla, jak se vyvinout a adaptovat na nové hrozby přinášené spolu s každou novou rasou, kterou EI vrhla do boje. Objevení se zákeřných a zrádných Shasvastii, expertů na všechny druhy kamufláže a falše, bylo zpočátku silám Tohaa těžkou ranou. Skrytí assassini a odstřelovači Shasvastii způsobili po svém vstupu do konfliktu četné ztráty. Nicméně netrvalo dlouho, než Trojzubec Tohaa vytvořil speciální jednotky, které by se postavily této nové hrozbě. A pro civilizaci jako Tohaa, která strávila takový dlouhý čas životem v neustávajícím konfliktu, má "postavit se" definitivní vyznění.

Gao-Rael

Z toho důvodu je hlavní výhodou jednotky Gao-Rael její operační dispozice. Tato jednotka nebyla vytvořena k boji se schovanými odstřelovači Shasvastii jakožto bitevními protivníky, ale k jejich lovu a ničeni jako havěti, za kterou jsou považováni. Trénováni těmi nejlepšími lovci čepelových bestií z lesního světa Luloah, zabijáků nebezpečných nestvůr označovaných za predátory první úrovně, tato jednotka je příkladem ideálu stopaře zabijáka. Gao-Rael studují oblast svých operací s precizní důsledností, hledajíce jakéhokoli skrytého nepřítele. A když je hrozba lokalizována, vrhnou na ni veškerou svou palebnou sílu a neutralizují svůj cíl s uspokojením lovce, který srazil svou kořist k zemi.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.