Jednotky Makaul

SymbolZápis Vaarsova bitevního proslovu: Po uplatnění reforem Nové modelové armády, zásadních pro boj ve Válkách proti Fenrigskému imperativu, jen pár jednotek přežilo převod ze zastaralých Koloniálních sil v moderní a efektivní Trojzubec Tohaa. Těm, kteří, díky svým speciálním vlastnostem, dokázali projít přechodem k novým taktikám a strukturám, bylo dáno právo podržet si speciální označení pro útočné jednotky ve starých Koloniálních silách Tohaa. Toto označení, obvykle zahrnující desítky tisíc, se skládá ze starších a archaičtějších kódových jmen, než používají současné jednotky Trojzubce.

Za starších a dobrodružnějších dnů kolonizace Tohaa byly jednotky Makaul taktéž známé jako lehké útočné jednotky. Nicméně jméno, které už jim zůstalo, je jejich stará početní definice: Makaul, 10100. Speciální číslo, jehož symbolika odkazuje na titánskou sílu a odvahu, stejně jako myšlenky vykoupení z fyzického nebezpečí.

Profil: Jednotky Makaul jsou jak tou nejoceňovanější, tak tou nejproblémovější jednotkou v Trojzubci Tohaa. Dědic své slavné minulosti, charakterizovali věk kolonizace a průzkumu Tohaa. Specialisté na lehké útoky a techniky boje zblízka, jejich misí bylo být nasazen v dalece předsunutých pozicích s minimální výbavou, aby čelili drtivě silnějšímu nepříteli a vyhráli bez toho, aby očekávali nějakou podporu. Kolikrát byla předsunutá základna Tohaa na poslední chvíli zachráněna před útokem divokých bestií, brutálních kmenů nebo vzpurných rebelů malou skupinou těchto troufalých válečníků? Brzy se stali součástí populární kultury Tohaa a hlavními postavami těch největších skutků a dobrodružství, a to jak reálných, tak smyšlených.

Makaul

Nicméně tito bodří a chlubiví válečníci, zocelení v žáru bitevní vřavy, pravá bitevní dynama, si v dobách míru moc dobře nevedou. Jednotky Makaul neustále potřebují energii akce. Noční můra a postrach místních autorit a vojenské policie Tohaa, jsou tak problémovými v míru, jako jsou skvělými v bitvě.

Když nejsou v boji, jsou Makal proslavení svou závislosti na Socaru, pití, hraní a neustálých rvačkách - a to jak mezi sebou navzájem, tak s kýmkoli dostatečně šíleným, aby jim zkřížil cestu. Není chvíle na odpočinek, protože tito šílení vojáci jsou navyklí na silné emoce. Pro ně vždy existuje nějaký cíl, kterého je třeba dobýt, nepřítel k vyhlazení a vítězství k oslavě. Neboť to je duchem jednotky, a pokud se vám to nelíbí, kdokoliv z nich bude více než ochoten tuhle záležitost s vámi prodiskutovat. A můžete si být jisti, že v tomhle procesu dojde na víc než jen slova!

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.