Tohaa

Tohaa jsou pokročilou cizáckou civilizací, která je v otevřené válce s EI a její Kombinovanou armádou. Strážci těch největších existujících pokladů, odolávají Tohaa útokům EI déle, než jakákoli jiná rasa ve vesmíru. Tohaa vynikají ve využívání biotechnologie, mají strašlivé virální zbraně a odolné symbiotické zbroje, ale jsou také schopni upravovat jiné rasy, dávat jim vyšší inteligenci a nechat je bojovat na své straně. V současné době potřebují Tohaa spojence a lidstvo se zdá být ideálním kandidátem pro fungování jako nárazník proti moci Kombinované armády.

Armáda Tohaa

Lehká pěchota Kamael

Lehká pěchota Kamael tvoří hlavní bojové oddíly Trojzubce Tohaa a je základní oporou pro jakoukoli bojovou akci, od ohromných střetů až po menší operace.

 

Regiment Sakiel

Existují dva základní předpoklady pro to být součástí regimentu Sakiel. První je mít dobré záznamy z akcí ve frontové linii. Druhou je zažití osobní tragédie.

 

Regiment Ectros

Regiment Ectros se může pyšnit výjimečnými bitevními záznamy, s nimiž se v délce může porovnávat jen málo řadových jednotek v této části galaxie. A to z důvodu, že se tato jednotka účastnila všech konfliktů, kterými si tato rasa v nedávné historii prošla.

 

Infiltrátoři Clipsos

Infiltrátoři Clipsos tvoří jednotku výkonné akce, infiltrace a hloubkového průzkumu armády Tohaa. Kvůli tomu jsou nyní ve struktuře Trojzubce Tohaa pod operačním velením Průzkumného a rozvědného křídla.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.