Pokrevní linie Strigoi: Úvod

Po zničení města Mourkan i jeho vládce Ushorana, pyšného a mocného upířího lorda, se členové Strigoi stali rozptýleným a nomádským lidem, kterému se později začalo říkat Strigany. Ne všichni z upírů Strogoi však byli zničeni s Ushoranem, místo toho utekli do lidských království, kde začali dlouhé hledání svého druhu, který nakonec našli v lesech Sylvanie.

Nicméně pyšný hrabě von Carstein si stále pamatoval nenávistnou aroganci Ushorana, obrátil se proti jeho poddaným a lovil je jako zvířata v lesích. Brzy se museli Strigoi skrývat před zlobou ostatních upírů i skupin lovců čarodějnic. Začali žít životem mrchožroutů na okraji lidské společnosti.

Upír StrigoiBrzy se z nich stali zoufalí tvorové, lovení živými a nenávidění zbylými upířími rody, začali se skrývat blízko hřbitovů připraveni vyhrabat právě zakopaná těla a pít jejich studenou krev. Netrvalo dlouho a fyzický vzhled začal odrážet jejich mizerný život. Změnili se v nahrbená groteskní monstra. Zvířečtější vlastnosti jejich rasy brzy převážily a vymazaly jakékoli známky lidského vzhledu.

Dokonce i jejich psychika se stala zvířečtější, ačkoli nadále mají všechny vrozené upíří vlastnosti. Neztratili sílu probouzet mrtvé z jejich spánku a svázat je svou vůli, ale celý tento proces činí pouze instiktivně. Bežná upíří armáda je hradbou shnilých těl pomalu se kolébajících kupředu v nespočetných řadách. Armády Strigoi jsou ale spíše velkou skupinou vyjících lovců, kteří se ženou k nepříteli s kanibalistickými úmysly.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.