Vlad von Carstein

Vlad von Carstein byl prvním a největším z upířích hrabat Sylvánie. Byl to on, kdo nakazil kdysi lidskou aristokracii Sylvanie prokletím nesmrtelnosti, a tak vytvořil nemrtvé království v srdci Říše.

Hrabě Vlad byl vysoké postavy s hřívou černých vlasů a pronikavýma očima. Ti, kteří se s ním setkali a přežili, ho popisují jako někoho s krutým půvabem a extrémní inteligencí, ovšem se zlou povahou, která se může zvrtnout v bersekrovské běsnění, pokud jsou zmařeny jeho snahy. Říká se, že v takovém případě ho bez prolití krve dokázala uklidnit jen jeho žena Isabella.

Vlad von Carstein

Jako první upíří hrabě Sylvánie měl Vlad v plánu nejen vytvořit království mrtvých, ale také se snažil ovládnout živé. Vlad vedl svou válku s úmyslem stát se císařem, stejně jako ostatní uchazeči v těch časech. S armádami císaře pod svým velením by se stal jedním z nejsilnějších vládců ve světě a kdo může říct, jak daleko by se Vladovo panství mrtvých mohlo rozšířit po planetě? To, že se dostal tak blízko ke splnění svých ambicí, bylo varováním pro ostatní kurfiřty, ale jakmile byl Vlad zničen, zapomněli na lekce dané jim první válkou a znovu se začali hašteřit, čímž vydláždili cestu pro Vladovi nesvaté následovníky. Tito potomci pokračují v napadání Říše dodnes.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.