Cygnar

Svár a vřava, krev a pot, kouř zbraní a spalující kouzelný plamen. To vše doprovází do bitvy modrozlatý prapor Cygnus. Cygnar je ochráncem svého lidu ve střetu s četnými silami, které se snaží pro sebe získat jeho sílu a prosperitu.

V současnosti chrání pyšné armády Cygnaru, zocelené krvavými boji, svůj národ před vlky z Khadoru, zbožnými plameny Menothova protektorátu a neumírajícími legiemi Cryxu. Ukovány na kovadlině války, vojenské síly Cygnaru se každým dnem stávají stále zkušenějšími. Nicméně, jak Koruna hledá rekruty a odměňuje ty statečné zlatou mincí a platem za jejich službu, hrozivý tlak války na mnoha frontách vysává národní pokladnice. Stále mladší a mladší rekruti se zapisují každý den a výcvik pěchoty se značně zintenzivnil.

Síly Cygnaru

Mnozí tvrdí, že hlavní zbraní Cygnaru je jeho pokročilá mechanika; skutečně, tomuto národu se nikdo nevyrovná v syntéze magie a vědy. Jeho pokročilá technologie se projevuje ve všech různorodých silách jeho jednotek od speciálních sil jako jsou slavní Stormblades a jednotky střeleckých mágů, až po sapéry a řadovou pěchotu.

I Královské námořnictvo nemá ve své moci obdoby, protože mechanika podporuje jeho lodě. A jako takové se stalo v minulosti velmi důležitým v odvracení vpádů přes moře.

Jak z výrobních linek vycházejí nové a nové warjacky, mechanici jsou nuceni implementovat jisté úpravy přímo v poli, aby je upravili pro dané bojové podmínky. Zdálo by se, že válka mění vývoj cygnarských technologií stejně rychle jako mění jeho lid. Kovárny produkují stále více zbraní, warjacků, alchymistických komponentů a vybavení pro podporu válečných snah. A zboží a vzácné materiály v království jsou nyní dodávány především armádě.

Ve skutečnosti je to cygnarský duch sídlící v srdcích jeho vojáků, který je skutečnou mocí za jeho armádami. Dokonce i po ohromujících ztrátách v posledních taženích, mnoho z vojáků je stále dychtivo pozvednout zbraně a bojovat nehledě na rizika. Jsou víc než ochotni a připraveni bránit sebe i své milované království před těmi, kteří chtějí rozdrtit principy svobody a vše, co dohromady tvoří Cygnar.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.