Aragoto Senkebutai

Symbol Aragoto Senkebutai"Soutěžní závodění je legální a vzrušující díky vysokým rychlostem, kterých je dosahováno. Na druhou stranu, závody skrz centra měst jsou nelegální, ačkoli jsou velkým přísunem adrenalinu kvůli riziku, které je doprovází. Řízení pro organizovaný zločin je taktéž nelegální a oproti závodům ve vysokých rychlostích lze také používat palných zbraní. Armáda vám přitom nabízí to nejlepší ze všech tří oblastí: rychlost, vysoké riziko a tolik střílení, kolik chcete: a to nejlepší na tom je, že to je nejen legální, ale budete za to i placeni. To je duch regimentu předsunuté stráže, Aragoto Senkebutai." (náborový agent pro armádu státoříše Yu Jing, on-line služba, Maya)

V krizí pronásledované a utlačované společnosti jako je ta Nipponská, se rychlost zdá být pro mladé lidi jedním z posledních únikových ventilů. Armáda odhalila a využila tento návyk k rychlosti k vytvoření regimentu Aragoto. V divadle Kabuku "Aragoto" znamená "hrubá hra", divadelní styl využívajících dynamických a přehnaných pohybů pro reprezentaci nebojácných a odvážných hrdinů. A je pravdou, že Aragoto, sedící na svých silných vrčících strojích, ztělesňují ideální představu jejich jmenovců, stávají se šampióny asfaltu.

Aragoto Senkebutai

Podle kódu Kabuki rudá na jejich motorkách symbolizuje sílu, vitalitu, poctivost a čestnost - všechny vlastnosti hrdinů jako jsou oni, Senkenbutai, jejich úkolem je sloužit jako jednotky okamžitého zásahu, předvoj útočných operací; prováději akce za mimořádných situací proti nepřátelským elementům a střetávají se s nepřítelem tak rychle, jak je to jen možné. Z toho důvodu jsou jejich stroje, TZ Tsurugi (Broadsword), navrženy pro fanatiky do rychlosti, kteří studovali strojařství a aerodynamiku. Původně zamýšlen jako pohonná jednotka pro letecké síly, motor byl na kostru umístěn s maximálních flexibilitou a schopnostmi pohybu ve všech terénech, ale se závodním pláštěm navrženým pro závodní okruhy, což nabízí minimální průtokový odpor. S těmito vlastnostmi, být Arafoto Senkenbutai znamená dostat se do bitvy se sálajícím motorem a adrenalinem kolujícím na vrcholu vzrušení... zlatý sen jakéhokoli mladého Nipponce.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.