Říšský agent, hodnost jeřáb (XIĀN HÈ)

SymbolŘíšští agenti hodnosti jeřáb jsou druhořadní civilní služebníci, jedna z nejvyšších hodností taktického soudního křídla, hodností těsně pod válečníky Hsien. Agenti jeřábi mohou být popsáni jako absolventi školy práva a kriminologie s výcvikem komandos. Jsou to speciální agenti, vždy na cestách, neustále cestující StátoŘíší, konajíce jako přímí služebníci a vykonavatelé Císaře. Procestovali Lidskou sféru z jedné strany na druhou. Viděli takřka vše, věci, které si většina lidí nedovede ani představit, a jsou neustále v kontaktu s tou nejtemnější a nejodpornější stranou společnosti. Ale agenti jeřábi se tím nenechávají ovlivňovat. Jsou to prokurátoři, policisté a inkvizitoři, všechno v jednom.

Mají licenci dračí třídy, autorizovanou přímo Císařem, což jim dává volné pole působnosti, aby konali v jeho jméně. Jako představitelé Císaře mohou vytvářet nezvratitelná rozhodnutí založená na předchozích případech. Mohou beze strachu napravovat situace, protože jsou tu právo, pravidla a precedenty je podporující. Mají dlouhý seznam konečných řešení užitých proti těm, u kterých bylo považováno, že jsou na špatné straně. To je důvodem, proč je jejich vztah s cizími a nezávislými médii... komplikovaný. Při několika příležitostech byli obviněni ze zneužívání autority a nadměrného použití smrtící síly. Ať už je to pravda či ne, jsou agenti jeřábi elitní sekcí. Získali intenzivní vojenský trénink, aby byly zdůrazněny jejich vůdčí schopnosti, zaměřený na přímou akci a krátkodobé operace.

Říšský agent

Mezi jejich úkoly jsou poskytování specializované asistence soudním důstojníkům a řešení operativních a administrativních problémů během výjimečných okolností. Navíc k tomu koordinují výjimečné akce jako vysokorizikové soudy, převozy strategických zbraní a rozmísťování skupiny speciálních operací. Jsou vysláni, když advokát potřebuje speciální pomoc, aby dokončil svou misi. Kamkoli jdou, jsou agenti jestřábi ztělesněním práva. Práva, které nemá žádný strach z toho, že by si ušpinilo ruce a které před slovy upřednostňuje akce.

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.