AT-43

Informace o sci-fi hře AT-43

Frakce ONI

Uživatelská sekce: 

ONI je galaktická korporace, která každým rokem vykazuje miliardové zisky. Základem jejích obchodů je vykořisťování civilizovaných světů. Velká rodinná síť dodavatelů, podnikatelů a společností v celé galaxii. Korporace ONI vlastní armádu profesionálních vojáků připravených udělat cokoliv. Třeba branít zájmy či klientelu korporace. Někteří z jejich profesionálů pokračují v boji i po své smrti: ONI totiž objevili tajemství nesmrtelnosti. Korporace má k dispozici celé armády zombií vybavené high-tech zbraněni.

S ONI, i smrt poskytuje příležitost k dlouhodobému zisku.

Frakce Rudý blok

Uživatelská sekce: 

"Tak soudruzi, shromažďme se, a ať poslední boj čelí mezihvězdnému spojení lidské rasy."

Tváří v tvář reakčním silám mezihvězdné dekadence, je jen jedna alternativa, která může vrátit lidstvo na stezku blaženosti: Rudý blok. Revoluce Rudého bloku je prvním krokem k právu, rovnosti a jednotě. Velké revoluční tažení započalo před více než sto lety a zatím nebylo nic, co by jej mohlo zastavit, ani bláznivá zatvrzelost U.N.A., ani nelidské násilí morfů.

Tři kolektivy, tři frakce, vedou občany Rudého bloku na slavné stezce revoluce.

Frakce Karmani

Uživatelská sekce: 

"Paměť, učení, odhalení. Minulost, současnost, budoucnost."

Tři stezky se otevřely před Karmany, tři frakce se zformovaly.

LibraMoudří myslitelé Libry chtějí splatit dluh Therianům za dar inteligence. Jsou to obránci svého domovského světa, Karmy.

Frakce Theriani

Uživatelská sekce: 

Zaměřit na cíl! Zaměřit! Zbraně nabít a vystřelit!

Theriani jsou mocnými tvůrci lepšího vesmíru, vesmíru organizovaného a skloněného před jejich vůlí. Zasvětili se výjimečnému úkolu: Každá hvězda, každá planeta musí být transformována, přemodelována. Schopnosti Therianů jsou nekonečné a jejich technologie je všemocná. Všechny zdroje ve vesmíru se jim mohou postavit jen ve velmi dočasném odporu.

Tři filozofické stezky vedou fenomenální therianský Projekt:

Stránky

Subscribe to RSS - AT-43

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.