Confrontation

Informace o fantasy hře Confrontation

Frakce Beran

Uživatelská sekce: 

Znak frakce BeranaObrovská záplavová vlna oživlých mrtvých, naháněná lordy povolanými z jejich hrobů a hrstkou živých vůdců se zkaženou myslí. Taková je armáda Acheronu. Strachu způsobenému hrůznými hordami se vyrovná jen hlad po moci jejich žijících velitelů. Všichni jsou prodchnuti nepochybnou rozhodností sloužit Temnotě.

Spoléhající na počet a hrůzu, armáda Berana přemůže své nepřátele... všechny své nepřátele.

Frakce Škorpión

Uživatelská sekce: 

Znak frakce ŠkorpiónaŘíše Syharhalny je kulturou založenou na ovládnutí života a snažící se o dobytí světa. Její vědci a vůdci nejsou ohromeni ani právem ani přírodou, natož pak silou ostatních národů. Jejich klony a jejich tvorové útočí na kontinent s geneticky vytvořenou zuřivostí. Každá bitva je novým vědeckým testem a novou příležitostí pro demostraci moci Arh-Toltha, boha Syhar.

Frakce Vlk

Uživatelská sekce: 

Znak frakce VlkaTak dlouho jak si mohou lidé Aarklashu pamatovat, wolfeni vždy existovali a vždy uctívali Ylliu, měsíční bohyni.

Ať už se toulající divočinou nebo bránící svá teritoria, tito napůl lidští, napůl vlčí predátoři vždy věděli, jak zasít strach do srdcí nepřítele.

Wolfeni byli zrozeni, aby čelili bláznivým ambicím Umělce, boha, který touží zvrátit řád ustavený jeho druhy. Jsou to ochránci přírody a strážci rovnováhy stvoření.

Frakce Lev

Uživatelská sekce: 

Znak frakce LvaKrálovství Alahan je obráncem cnosti, spravedlnosti a Světla. Jeho armády každého dne statečně bojují proti těm, kteří se pokouší zotročit obyvatele Aarklashu. Jeho lid, Barhané, si vyvolili za svůj znak Lva. Zvíře, které je symbolem pro sílu, odvahu a vznešenost. Také evokuje magického spojence Alahanu, Chiméru - tvora, který je napůl žena a napůl lvice.

Stránky

Subscribe to RSS - Confrontation

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.