Králové hrobek

Obsah týkající se králů hrobek.

Konec věků shrnutí: Velká temnota

(pozdní 2522 až střední 2523 imperiálního kalendáře)

"Lidstvo nepoznalo svou zkázu - zatím. Pouze slyšelo bubny na severu a vědělo, že se blíží válka. Někteří budou bojovat. Jiní zatratí rozum a budou hledat vykoupení ve svatém písmu či zkáze. Jsou však šáleni. Temní bojové jsou silnější než kdy jindy a staří bohové slábnou. Jen ve smrti lze najít klid."

- Lileath, bohyně proroctví

 

Konec věků: Rituál

Přestože vpády nemrtvých zneklidnily Bretonce i skaveny, jen Hans Leitdorf, velmistr Řádu Rytířů Sigmarovy krve, měl dost sil, aby se pokusil Mannfredovy pomstít. Věděl však, že ani s veškerou mocí svého řádu, se nemůže takové hrozbě postavit. Proto ihned poté, co rozprášil bestiáky, bez jakéhokoli zdržení vyrazil do Altdorfu požádat o pomoc samotného císaře.

Konec věků: Počátek konce

„Mrtví povstávají,
království padají,
Chaos vládne.
Toto je Konec věků.“

Temní bohové si rozhodli, že už si nechtějí se světem Warhammeru pohrávat. Jsou rozhodnuti jej získat jednou provždy. Po celém světě se otvírají portály plné krvelačných démonů, z nebe prší meteorický déšť chaotitu a mezi obyvatelstvem se šíří mutace.

Na nebi se zjevila dvouocasá kometa, pro mnohé znamení naděje. Ve skutečnosti ale zvěstovatel změny pořádků. Neboť svět Warhammeru čeká největší zkouška v jeho dějinách.

Stránky

Subscribe to RSS - Králové hrobek

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.