Lovci čarodějnic

Obsah týkající se lovců čarodějnic.

TŘINÁCTÁ ČERNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA III.

Bitva o Cadianskou bránu
Mezitím zahájil Abaddon zuřivým orbitálním bombardováním svou dlouho očekávanou invazi Cadii. Bombardováním tak mohutným, že otřáslo dokonce i vychvalovanými Cadianskými Údernými Oddíly. A spolu s bombardováním se objevily i legie vesmírných mariňáků Chaosu, ztracení a zatracení, démoni a titáni, kteří v nevídaném množství zaplavili pevnostní svět. Cadianské síly se nicméně statečně a tvrdošíjně vrhly do boje, a to i s pomocí legendární Třinácté kompanie Hvězdných Vlků.

Sestry špitálnice

"Na nás je ctít mučedníky, ošetřovat padlé, bránit nevinné a vždy kráčet světlem."

- Špitálnická Kniha hodin

 

Špitálnické řády jsou nevojenskou součástí Adepta Sororitas, zasvěcenou uzdravování a poskytování lékařské péče všem občanům Impéria. Sestry novicky Adepta Sororitas, které projeví nadání pro léčení a starání se o potřeby druhých, jsou často uváděny do špitálnických řádů.

Bitevník Avenger

Avenger je specializovaný útočný bitevník, zamýšlený k provádění vysokorychlostních útoků v nízké výšce na pozemní cíle, s formacemi opancéřovaných strojů a vysoce cennými strategickými prvky jakou jsou sklady munice tvořícimi jeh hlavní kořist. Útočný bitevník Avenger se pyšní palebnou silou, která přesahuje většinu z ostatních imperiálních letadel jeho velikosti a zvláště pak jeho reputace jako zabijáka tanků je v jeho případě získána díky boltovým kanónům Avenger, které nese.

Miriael Sabathiel

Miriael Sabathiel, bývalá členka Adepta Sororitas z řádu Naší Umučené Paní, je zřejmě jediná výše postavená sestra bitvy v celé jejich historii, která se dobrovolně stala uctívačkou Chaosu a šampionem Slaaneshe, Temného prince.

Známkou síly Adepta Sororitas je fakt, že za celou jejich historii se zřejmě pouze jedna jediná vysoce postavená sestra rozhodla uctívat Chaos. Miriael se rozhodla odvrátit od Císařova světla a uctívat Slaneeshe, Pána rozkoše, a nyní je jednou z jeho největších šampionů.

Pojednání o svaté Inkvizici

Inkvizice je tajemná a hrozivá feudální instituce opředená velkým množstvím legend a pověstí. Vznikla krátce po Horově zradě a je pravdou, že za tisíce let své existence nenechala nikoho na pochybách o svých nevybíravých praktikách. Inkvizitoři mají své agenty po celé říši a ve všech sociálních vrstvách. Nic neunikne pátravým očím inkvizitorů a jejich agentů. Mají k dispozici, stejně jako Adeptus Astartes, to nejlepší vybavení a nevyčerpatelné zdroje.

Stránky

Subscribe to RSS - Lovci čarodějnic

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.