Lovci démonů

Obsah týkající se lovců démonů.

TŘINÁCTÁ ČERNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA III.

Bitva o Cadianskou bránu
Mezitím zahájil Abaddon zuřivým orbitálním bombardováním svou dlouho očekávanou invazi Cadii. Bombardováním tak mohutným, že otřáslo dokonce i vychvalovanými Cadianskými Údernými Oddíly. A spolu s bombardováním se objevily i legie vesmírných mariňáků Chaosu, ztracení a zatracení, démoni a titáni, kteří v nevídaném množství zaplavili pevnostní svět. Cadianské síly se nicméně statečně a tvrdošíjně vrhly do boje, a to i s pomocí legendární Třinácté kompanie Hvězdných Vlků.

Šedí Rytíři 2

Nemám tušení, zda démoni cítí strach, pochybnosti či alespoň nejistotu tváří v tvář svým nepřátelům. Ale jestliže existuje něco, co u těchto prokletých monster dokáže takovýto pocit vyvolat, jsem si jist, že jsou to Šedí rytíři.

-Lord inkvizitor Zagthusa Zeist, Ordo Malleus

 

Kaldor Draigo

Kaldor Draigo byl kdysi nejvyšším velmistrem kapituly Šedých Rytířů. Po jedno standardní století ztracen ve warpu, je někdy schopen vrátit se na krátkou dobu do reálného vesmíru, aby bojoval po boku svých bratří během zvláště nebezpečných démonických vpádů. Ale jednoho dne, až bude jeho kapitula a obránci Impéria lidstva čelit té nejtemnější chvíli, vrátí se do říše smrtelníků už natrvalo, aby je vedl k vítězství.

Pojednání o svaté Inkvizici

Inkvizice je tajemná a hrozivá feudální instituce opředená velkým množstvím legend a pověstí. Vznikla krátce po Horově zradě a je pravdou, že za tisíce let své existence nenechala nikoho na pochybách o svých nevybíravých praktikách. Inkvizitoři mají své agenty po celé říši a ve všech sociálních vrstvách. Nic neunikne pátravým očím inkvizitorů a jejich agentů. Mají k dispozici, stejně jako Adeptus Astartes, to nejlepší vybavení a nevyčerpatelné zdroje.

Jednotky Šedých Rytířů

Šedí Rytíři jsou nejzáhadnější z četných organizací Impéria. Nejpokročilejší psychochirurchie a bioinženýrství jsou používány pro to, aby z nich vytvořily nejmocnější válečníky Galaxie, imunní vůči strachu a pohledům, které by rozvrátily příčetnost nižších smrtelníků. Šedí Rytíři jsou neohroženým kladivem, se kterým Ordo Malleus bije síly Chaosu.

Útočné jednotky Šedých Rytířů často tvoří přední voj útoku. Jsou často pověřovány dobytím významných pozic a klíčových cílů, rozmísťují se pomocí stálého teleportu, který jim umožňuje rychlé zabrání izolovaných nebo nepřístupných míst.

Stránky

Subscribe to RSS - Lovci démonů

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.