Piráti-BFG

Piráti v BFG

Gothická válka

Gothická válka, neboli 12. černá kruzáda Abaddona Ničitele, byla rozsáhlým tažením vedeným silami Chaosu v sektoru Gothic, který byl po několik let odříznut warpovými bouřemi od okolního vesmíru. Během tohoto konfliktu zemřely miliardy a planety byly drceny v prach, to vše jako zvrhlá choutka nejvyššího vojevůdce Chaosu, Abaddona.

 

139-142.M41 Známky temnoty (1. část, 2. část)

Gothická válka: 152-160.M41 Závěrečné roky

S Abaddonovou flotilou pryč, obrátila se pozornost imperiálního námořnictva na ostatní chaosácké flotily. Warpové bouře se uklidnily na svoji takřka normální úroveň a do sektoru Gothic putovalo množství lodí.

 

Zdrcující síly

Gothická válka: 150-151.M41 Vzkříšení Impéria I.

Po prvních sedm let Gothické války bojovalo Impérium defenzivně na své rozlehlé bitevní linii. Jak rok 150.M41 přešel v rok 151.M41, lord admirál Ravensburg se rozhodl přenést boj k nepříteli a vyrvat to, co bylo vzato.

 

Bitva o Gethsemane

Gothická válka: 144-149.M41 Válka pokračuje

Po celém sektoru Gothic se střetávaly chaosácké a imperiální flotily. Po pět let bitvy pokračovaly, s krvavou daní na obou stranách šplhající do milionů. Planety byly napadány a znovuzískávány, flotily přepadávány, základny pod útoky a všechno v době, kdy byl sektor izolován od jakékoli vnější pomoci.

 

Masakr mezi hvězdami

Gothická válka: 144.M41 Pevnosti Blackstone

Impérium bylo obklíčeno mnoha flotilami Chaosu vedenými jednotlivými válečnými pány (odhady se liší od osmi nepřátelských flotil po dvacet a více). Každá byla soupeřem jakékoli bitevní skupině, kterou mohl lord admirál Ravensburg sestavit. Jedna z nich, vedená nenáviděným Abaddonem samotným, pak tvořila nejvážnější hrozbu ze všech.

 

Stanice Lukitar

Stránky

Subscribe to RSS - Piráti-BFG

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.