Temní Andělé

Obsah týkající se kapituly Temných Andělů.

TŘINÁCTÁ ČERNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA III.

Bitva o Cadianskou bránu
Mezitím zahájil Abaddon zuřivým orbitálním bombardováním svou dlouho očekávanou invazi Cadii. Bombardováním tak mohutným, že otřáslo dokonce i vychvalovanými Cadianskými Údernými Oddíly. A spolu s bombardováním se objevily i legie vesmírných mariňáků Chaosu, ztracení a zatracení, démoni a titáni, kteří v nevídaném množství zaplavili pevnostní svět. Cadianské síly se nicméně statečně a tvrdošíjně vrhly do boje, a to i s pomocí legendární Třinácté kompanie Hvězdných Vlků.

Zahariel

Zahariel, celým jménem Zahariel El'Zurias, se narodil na planetě Caliban v časech dlouho před příchodem Císaře.

Již v sedmi letech opustil svůj domov, aby se stal členem Řádu, jedné ze skupin rytířů, které se snažily chránit obyvatelstvo před útoky nejrůznějších bestií zdejšího světa. Řád byl mimořádně prestižní organizací, kterou vedli dva rytíři, kteří byli považováni za nejlepší té doby. Byli to Luther a Lev El'Jonson.

Hvězdní Fantomové

Hvězdní Fantomové jsou loajalistickou kapitulou vesmírných mariňáků z 23. zakládání, vytvořenou v raném 38. miléniu z neznámého genetického zdroje. Hvězdní Fantomové se účastnili závěrečných dnů Badabské války a finálního útoku na domovský svět Astrálních Spárů Badab Primaris, čímž pomohli dovést válku do jejího úspěšného konce.

Nemiel

Nemiel byl původně rytířem Řádu a později se stal členem nově vzniklé legie Temných Andělů. Nemiel neustále soupeřil se svým bratrancem Zaharielem. Jejich rivalita trvala již od raného dětství až do doby, než byli rozděleni po akci na planetě Sarosh. I když občas záviděl Zaharielovi jeho znamenité výsledky, byly vždy rozdíly jejich zkoušek a testů jen velmi těsné. 

Mezi bratranci vládlo jediné tabu a tím byla Nemielova účast na plánování atentátu na Císaře.

Stránky

Subscribe to RSS - Temní Andělé

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.