Temní Andělé

Obsah týkající se kapituly Temných Andělů.

Bitva na Nurades

Krize úlového světa Nurades začala s příchodem strašlivé warpové bouře. Netrvalo dlouho a po celé planetě se proháněli démoni a mutanti, kteří rychle přemohli místní planetární obranné síly. Na pomoc trýzněnému světu brzy dorazila velká kompanie Hvězdných Vlků pod vedením Haralda Smrtivlka. V úlu Predomitus jízda na hromových vlcích prorazila linie démonů, zatímco pod úlem samotným zuřily boje typu udeř a uteč proti Tzeentchovým legiím démonického vyslance Slithertwasta.

TŘINÁCTÁ ČERNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA III.

Bitva o Cadianskou bránu
Mezitím zahájil Abaddon zuřivým orbitálním bombardováním svou dlouho očekávanou invazi Cadii. Bombardováním tak mohutným, že otřáslo dokonce i vychvalovanými Cadianskými Údernými Oddíly. A spolu s bombardováním se objevily i legie vesmírných mariňáků Chaosu, ztracení a zatracení, démoni a titáni, kteří v nevídaném množství zaplavili pevnostní svět. Cadianské síly se nicméně statečně a tvrdošíjně vrhly do boje, a to i s pomocí legendární Třinácté kompanie Hvězdných Vlků.

Zahariel

Zahariel, celým jménem Zahariel El'Zurias, se narodil na planetě Caliban v časech dlouho před příchodem Císaře.

Již v sedmi letech opustil svůj domov, aby se stal členem Řádu, jedné ze skupin rytířů, které se snažily chránit obyvatelstvo před útoky nejrůznějších bestií zdejšího světa. Řád byl mimořádně prestižní organizací, kterou vedli dva rytíři, kteří byli považováni za nejlepší té doby. Byli to Luther a Lev El'Jonson.

Hvězdní Fantomové

Hvězdní Fantomové jsou loajalistickou kapitulou vesmírných mariňáků z 23. zakládání, vytvořenou v raném 38. miléniu z neznámého genetického zdroje. Hvězdní Fantomové se účastnili závěrečných dnů Badabské války a finálního útoku na domovský svět Astrálních Spárů Badab Primaris, čímž pomohli dovést válku do jejího úspěšného konce.

Stránky

Subscribe to RSS - Temní Andělé

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.