Tyranidi

Obsah týkající se tyranidů.

TŘINÁCTÁ ČERNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA III.

Bitva o Cadianskou bránu
Mezitím zahájil Abaddon zuřivým orbitálním bombardováním svou dlouho očekávanou invazi Cadii. Bombardováním tak mohutným, že otřáslo dokonce i vychvalovanými Cadianskými Údernými Oddíly. A spolu s bombardováním se objevily i legie vesmírných mariňáků Chaosu, ztracení a zatracení, démoni a titáni, kteří v nevídaném množství zaplavili pevnostní svět. Cadianské síly se nicméně statečně a tvrdošíjně vrhly do boje, a to i s pomocí legendární Třinácté kompanie Hvězdných Vlků.

Dimachaeron

Uživatelská sekce: 

Zdá se, že Dimachaeron se vyvinul jen pro jediný účel - povraždit ty mezi kořistí tyranidů, které lze považovat za bitevní vůdce, a šířit tak teror a zmar mezi všemi, kteří se postavili na odpor úlové mysli. Ježící se čepelovitými pažemi posetými srpovitými pařáty, dokáže tento tvor přeseknout plně opancéřovaného vesmírného mariňáka v půli.

Deathleaper

Deathleaper je unikátní Lictor, stvořený úlovou flotilou Leviathan jakožto ultimátní zbraň hrůzy. Jeho úkolem je podkopávat nepřátelskou morálku, šířit strach, úzkost a zmatek a tím zlomit vůli protivníka postavit se tyranidímu roji.

 

Historie

Stránky

Subscribe to RSS - Tyranidi

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.