Tyranidi

Obsah týkající se tyranidů.

Andělská svatozář

Andělská svatozář je ambiciózním dobyvačným tažením zahájeným kapitulním pánem Krvavých Andělů Dantem s cílem znovuzískat systémy Rudé jizvy, které byly napadeny úlovou flotilou Leviathan. Aby zajistil úspěch Andělské svatozáře, neváhal Dante využít plné moci své nově získané pozice regenta Imperium Nihilus.

 

Tažení

TŘINÁCTÁ ČERNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA III.

Bitva o Cadianskou bránu
Mezitím zahájil Abaddon zuřivým orbitálním bombardováním svou dlouho očekávanou invazi Cadii. Bombardováním tak mohutným, že otřáslo dokonce i vychvalovanými Cadianskými Údernými Oddíly. A spolu s bombardováním se objevily i legie vesmírných mariňáků Chaosu, ztracení a zatracení, démoni a titáni, kteří v nevídaném množství zaplavili pevnostní svět. Cadianské síly se nicméně statečně a tvrdošíjně vrhly do boje, a to i s pomocí legendární Třinácté kompanie Hvězdných Vlků.

Dimachaeron

Uživatelská sekce: 

Zdá se, že Dimachaeron se vyvinul jen pro jediný účel - povraždit ty mezi kořistí tyranidů, které lze považovat za bitevní vůdce, a šířit tak teror a zmar mezi všemi, kteří se postavili na odpor úlové mysli. Ježící se čepelovitými pažemi posetými srpovitými pařáty, dokáže tento tvor přeseknout plně opancéřovaného vesmírného mariňáka v půli.

Stránky

Subscribe to RSS - Tyranidi

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.