Obecné

Obsah obecně náležící Uživatelské sekci.

Krvaví Andělé II.

Vada

Krvaví Andělé jsou v podstatě umírající kapitula, protože mají jednu osudovou vadu v genetickém kódu. Této kapitule, kdysi nejslavnější a nejvelebenější ze všech ostatních, se teď ostatní vyhýbají, jakkoli mohou. Někdy se říká, že Krvaví Andělé jsou poháněni šílenstvím, vyvolaným genetickou vzpomínkou na smrt svého primarchy. Někteří zase trpí Rudou žízní, neobvyklou touhou po krvi, jedním ze znaků posedlosti Chaosem. Ví se, že Krvaví Andělé dělají, co mohou, aby našli řešení svého prokletí. Někteří se ale s úpadkem kapituly prostě smířili.

Informace pro nováčky

Uživatelská sekce: 

Vítejte jako registrovaný uživatel na webu Wargaming.cz!

 

Zde naleznete několik základních informací, které vám ulehčí život s Wargaming.cz a usnadní jeho používání. Stránky jsou pořád ještě ve stadiu vývoje, takže ne všechno funguje jak má a jak, doufejme, v budoucnu i fungovat bude. Časem budou některé z následujících bodů možná nepotřebné, ale alespoň pro začátek je třeba upozornit na několik věcí. Pokud budete mít jakékoli další potíže či návrhy, obraťte se, jak je i uvedeno dále, na fórum.

 

Testování 1

První formulář pro testery. Vyplnění zabere jen chvilku, přesto vás prosím, aby jste se co nejvíce rozepsali a vyhnuli se odpovědím jako "OK" nebo "nic moc" bez dalšího popisu. Tyhle dodatku vám zaberou celkově dalších pár minut, ale přitom mi přinesou velké množství informací...
Uživatelská sekce: 
Subscribe to RSS - Obecné

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.