Vznešení elfové

Obsah týkající se vznešených elfů.

Konec věků shrnutí: Smrt u Devíti démonů

(pozdní 2524 imperiálního kalendáře)

Na prokleté a poskvrněné zemi, na které se měl odehrát hrůzný rituál, stálo devět soch tyčících se nad okolím, každá z nich se podobající strašlivému démonovi. Pod těmito sochami stála velká armáda nemrtvých, nehybně stojící, připravená bránit temný rituál, který se tu měl odehrát.

Konec věků shrnutí: Invaze pěti armád

(pozdní 2524 imperiálního kalendáře)

Příchod pěti armád do Sylvánie nemrtvým neunikl. Mannfred měl špehy všude a upíři věděli, že pokud se tyto síly spojí, nedokáže je nic zastavit. S cílem to zastavit shromáždil Mannfred své generály a představil plány, jak bojovat s každou z armád zvlášť, oddělit je od podpory a pobít je.

Konec věků shrnutí: Návrat Nagashe

(pozdní 2524 imperiálního kalendáře)

"V té hrozné poušti, pod bledým svitem měsíce, se pohybují mrtví lidé. Toulají se pohybujícími se dunami bezdeché, nehybné noci, zvedajíce své bronzové zbraně v urážlivé výzvě a hořké nenávistí k životu, který již nemají. A někdy, tichým suchým hlasem, jako ševelení sluncem zalévaného rákosu, šeptají jediné slovo, které si pamatují ze svého života. Jméno toho, kdo je proklel k jejich existenci, více než smrti, ale méně než životu. Šeptají jméno, Nagash."

Stránky

Subscribe to RSS - Vznešení elfové

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.