Chandra Spec-Ops

SymbolNehledejte informace o operativcích Chandra, protože žádné nenajdete. Jediné odkazy na tyto agenty rozvědky pocházejí z nepotvrzených a nedůvěryhodných nomádských zdrojů. Podle některých pro Arachne exkluzivních zpráv a příběhů jsou tajnou jednotkou Sekce Speciálních Situací. Chandra nejsou přidruženi k žádné známé subsekci, spravují si své vlastní finanční zdroje a jejich aktivity jsou tajné. A zodpovídají se jen ALEPHu.

Samozřejmě, všechno tohle porušuje Utgardské dohody, legální rámec pro svobodu konání AI. Pouhá jejich existence je do očí bijícím porušením práva a byla opakovaně popírána ALEPHem, Úřadem Toth a specialisty z PanOceanie a Yu Jing. Nicméně nomádské zdroje tvrdí, že tito Chandra, jejichž jmenovcem je hindské měsíční božstvo, jsou součástí tajné iniciativy řízené ALPEHem k převzetí černých operací, které obě subsekce S.S.S. nejsou schopny kvůli své známosti provádět.

Chandra

Pokud lze Arachne věřit, jsou Chandra elitní speciální silou skládající se jen z výjimečných vojáků, kteří pracují pod ochranou ALEPHu a brání po celé Sféře jeho zájmy. Mohou konat beztrestně, protože ALEPH je schopen vymazat jakoukoli stopu, kterou by mohli zanechat v datasféře, stejně jako vyslýchat a neutralizovat kohokoli, kdo je zná moc dobře... Právě jako teď tebe...

Běžná sekce: 

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.