Hvězdní Vlci

Obsah týkající se kapituly Hvězdných Vlků.

TŘINÁCTÁ ČERNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA III.

Bitva o Cadianskou bránu
Mezitím zahájil Abaddon zuřivým orbitálním bombardováním svou dlouho očekávanou invazi Cadii. Bombardováním tak mohutným, že otřáslo dokonce i vychvalovanými Cadianskými Údernými Oddíly. A spolu s bombardováním se objevily i legie vesmírných mariňáků Chaosu, ztracení a zatracení, démoni a titáni, kteří v nevídaném množství zaplavili pevnostní svět. Cadianské síly se nicméně statečně a tvrdošíjně vrhly do boje, a to i s pomocí legendární Třinácté kompanie Hvězdných Vlků.

Železní kněží Hvězdných Vlků

Uživatelská sekce: 

Na Fenrisu jsou kováři lidmi stojícími, díky svým znalostem výroby zbraní a práce s kovem, stranou od většinové populace. Tajemství kovářství jsou přitom předávána z otce na syna. Mistři kováři se spojují do záhadného Cechu kovářů, který má vazby přímo na železné kněží Hvězdných Vlků. Železní kněží samotní jsou vybíráni z řad učedníků mistrů kovářů během tajného rituálu na Ostrovech Železa. Zde jsou kandidáti vybíráni jak vlčím knězem, tak železným knězem.

Válka o Vlka V.

Uvnitř zničeného plavidla Hvězdní Vlci šplhali chodbami pokřivenými a poničenými stoletími pod ledem. Zpoza vrstev sněhu na vlčí gardu zoufale hleděly starodávné sochy a reliéfy. Grimnar rozeznával některé z tunelů a komnat skrz které procházeli, se znaky a ikonografií Impéria na nich. Další byli cizácké - jejich zdím dominovaly podivné asymetrické tvary a cizácké symboly. Tohle bylo prokleté plavidlo ještě předtím, než našlo místo svého odpočinku na Lumeriu. Grimnar si byl jistý, že zde byly vykonány tisíce temných skutků.

Válka o Vlka IV.

Vlčí průzkumníci provedli výsadek na Lumeriu, zaměřujíce vrak lodi, ve které byl Vlčí Bratr uvězněn, zmrazen v čase. Vznášející se uprostřed rozsáhlého polárního moře byla hvězdná loď spíše ledem a sněhem než ocelí, už celá milénia se kolébající mezi ostatními ledovci Lumeria. V srdci vraku byly kolosální síně hostící tisíce stázových schránek a právě v jedné z nich spal ztracený syn Russa.

Stránky

Subscribe to RSS - Hvězdní Vlci

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.